Bezpiecznie na stoku z Misiem Stramusiem

5 grudnia zawitał do nas sympatyczny Miś Stramuś, który towarzyszył instruktorom narciarstwa ze Szkoły Narciarskiej Strama i policjantom z Komendy Powiatowej Policji z Zakopanego. Goście uczyli dzieci z klas 1 - 3 jak bezpiecznie jeździć na nartach i bawić się na śniegu. Wiadomości te przydadzą się nie tylko podczas ferii, a piękne prezenty, wśród których znalazły się m.in znaczki odblaskowe i książeczka o przygodach Misia Stramusia będą o nich przypominać.

"Bezpiecznie na stoku z Misiem Stramusiem" to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Celem programu jest popularyzowanie sportu oraz nauczenie najmłodszych prawidłowego zachowania się na stoku podczas uprawiania narciarstwa oraz snowboardu, aby realnie zmniejszyć ilość wypadków wśród dzieci.