Konkurs czytelniczy "Mój zeszyt lektur" 2019/20

W konkursie czytelniczym wzięło udział  33 uczniów z klas I - III. Konkurs trwał od października 2019 roku do maja 2020 roku, w II półroczu przypadł na czas pandemii koronawirusa, dlatego wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za czytelnictwo oraz pracę nad wykonaniem swojego zeszytu lektur.

Nagrody zostaną rozdane we wrześniu 2020 r.

Wyniki konkursu czytelniczego „Mój zeszyt lektur”2019/2020

W konkursie czytelniczym udział wzięło 33 uczniów z klas I - III. Konkurs trwał od października 2019 roku do maja 2020 roku, w II półroczu przypadł na czas pandemii koronawirusa, dlatego wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za czytelnictwo oraz pracę nad wykonaniem zeszytu lektur.

Nagrodę specjalną otrzymali uczniowie:

W kategorii klas pierwszych: - Paulina Domagała – 1a,

W kategorii klas drugich: - Natalia Wojtyłko – 2b, Filip Kocel – 2b,

W kategorii klas trzecich: - nagrody specjalnej nie przyznano.

Nagrody otrzymali uczniowie:

W kategorii klas pierwszych: Paulina Kołodziej – 1a, Mateusz Bachleda – 1a, Zofia Sopiarz – 1b, Karolina Wrona – 1b, Ewelina Podsiadło – 1b, Julia Mróz – 1b, Martyna Kowalczyk – 1b, Helena Urban – 1b.

W kategorii klas drugich: Martyna Bachleda – 2b, Dominika Pradela – 2b, Milena Maślarz – 2b, Maja Węglarz – 2b, Katarzyna Strama – 2b.

W kategorii klas trzecich: Maria Bonczyk – 3a, Zofia Para – 3a, Wawrzyniec Garlicki – 3a.

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:

W kategorii klas pierwszych: Tymoteusz Słupkowski – 1a, Lena Kasprzycka – 1a, Julia Gałysa – 1a, Anna Wnuk – 1a, Maja Fudala – 1a, Nela Stępińska – 1a, Kacper Groń – 1a, Anna Kasprzycka – 1a, Franciszek Bobak – 1a, Anna Mirga – 1b, Łucja Podsiadło – 1b.

W kategorii klas trzecich: Maria Martyniak – 3a, Helena Jaszczyk – 3a, Kamil Kuczkowicz – 3a.

Organizator konkursu:  mgr Anna Kamińska