Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

INFORMACJE DLA UPRAWNIONYCH

Prosimy o składanie do końca marca oświadczeń o dochodach brutto za rok 2023, które są podstawą do wyliczenia wysokości zapomogi finansowej i innych świadczeń.

W przypadku nie złożenia oświadczenia, będą liczone dochody z najwyższej grupy, a to oznacza najniższe świadczenia.

Do 22 marca 2024 do godz. 15:00 trwa składanie wniosków o przyznanie świadczeń zapomogi finansowej na Święta Wielkanocne ( wzór wniosku znajduje się poniżej w załączniku lub w sekretariacie szkoły).

Wnioski wraz z oświadczeniem o dochodach  należy złożyć w księgowości.

Dyrektor Szkoły na wniosek pracowników i emerytów planuje zorganizować wycieczki krajoznawcze.

Pierwszą jednodniową dla emerytów do Krakowa w drugiej połowie kwietnia.

Drugą dwudniową dla pracowników na przełomie maja i czerwca.

Jest możliwe dofinansowanie zgodnie z regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o zgłaszanie się do księgowości i wpisywanie na listę do 4 kwietnia 2024 roku.

Wycieczki będą zorganizowane jeśli grupa chętnych wyniesie minimum 20 osób.