Lektura "Życie i zdrowie masz tylko jedno"

Pani psycholog serdecznie zachęca Państwa do lektury niezwykle wartościowej książki autorstwa dr Violetty Wróblewskiej, psychologa, terapeuty oraz nauczyciela akademickiego, pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno".

Tytuły przykładowych rozdziałów tej cenne pozycji brzmią następująco:

"Relacje rodziców z dziećmi - co zrobić, aby dziecko rozwijało się jak piękny kwiat?"

"Współczucie i wdzięczność jako sposób na rozwiązywanie naszych życiowych problemów"

"Co posiejemy w swoim umyśle, to zbierzemy, czyli o wpływie emocji na nasze zdrowie"

Na 432 stronach, w 34 rozdziałach, zostały omówione wszystkie najważniejsze obszary/elementy życia człowieka: relacje, związki, rodzina, praca, dzieci, miłość, komunikacja, stres, myśli, emocje, zdrowe odżywianie się, zdrowie, sen, czas wolny, medytacja, relacja z Bogiem, kształtowanie charakteru, marzenia, wdzięczność, wybaczanie, nadzieja, cierpliwość, odwaga, sens życia, misja życiowa, gniew i lęk, sekrety prawa przyciągania, kryzysy życiowe, zarządzanie czasem, aktywność fizyczna, kontakt z przyrodą.

Książkę można zakupić na stronie autorki -  http://kreacjazycia.pl