Poznaj Polskę 2023

Miło nam zakomunikować, iż Gmina Miasta Zakopane w edycji wiosennej 2023r. otrzymała wsparcie finansowe na realizację zadania w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę”.

Wsparciem w wysokości 5 000 zł  oraz 10 000 zł  w ramach programu została objęta:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem.

Całkowity koszt zadania wynosi 24 340 zł,  w tym wkład własny w wysokości 9 340 zł pochodzi z wpłat rodziców uczniów.

Przyznane przez Ministra środki finansowe przeznaczone są na dofinansowanie wycieczek szkolnych związanych z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra w celu uatrakcyjnienia procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków, kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske