Pasowanie na Świetliczaka

25 X uczniowie z klasy 1a  zostali oficjalnie przyjęci do świetlicowej gromady. Pasowanie na "Świetliczaka" poprzedziły różne konkurencje.
Pierwsze zadanie polegało na podaniu odpowiedzi na pytania dotyczące regulaminu świetlicy. Dzieci udowodniły, że znają zasady obowiązujące w świetlicy. Drugie zadanie "Próba dotyku" - należało odgadnąć nazwę wylosowanego przedmiotu z zamkniętymi oczami. Trzecia konkurencja wymagała zręczności, ponieważ należało pokonać tor przeszkód.
BRAWO!! Wszystkie zadania zostały wykonane bezbłędnie. Nowe "Świetliczaki" otrzymały ODZNAKĘ SUPER ŚWIETLICZAKA oraz słodkie co nieco. GRATULUJEMY !!