Ho, ho, ho! Witaj Mikołaju!

6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!

Właśnie dzisiaj ten specjalny gość przybył do naszej szkoły i sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu. Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także ci troszkę starsi, a nawet najstarsi.

Święty Mikołaj pamiętał o wszystkich i wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził każdą klasę i wszystkich pracowników szkoły częstując słodkościami i rozdając prezenty. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni!

Miło jest otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy o wszystkich, którzy potrzebują pomocy.

Do następnego roku drogi Święty Mikołaju!!!