Spotkanie z Dyrektorem Muzeum Tatrzańskiego

W ramach spotkań ze słynnymi absolwentami uczniowie klas 6 a i 6 b spotkali się z Panem Michałem Murzynem - Dyrektorem Muzeum Tatrzańskiego.

Pan Michał miał do uczniów kilka pytań o muzeum. Okazało sie, że muzeum to nie tylko zabytkowe przedmioty, ale przede wszystkim ludzie, a przedmioty mają wartość muzealną w połączeniu ze znanymi ludżmi.

Nasi uczniowie mieli równiez wiele pytań do gościa i szybko minęła godzina lekcyjna. A dodatkowo otrzymali prezenty, bo spotkanie było 6 grudnia, kiedy odwiedził nas św. Mikołaj. Dyrektor Michał Murzyn zaprosił wszystkich do odwiedzin muzeum, podkreślając, że wstęp dla mieszkańców Podhala to tylko 1 zł. Na zakończenie wręczylismy pamiątkowy dyplom i zrobiliśmy zdjęcie uczestników. Dziękujemy za spotkanie!