Jasełka w naszej szkole

Tradycja jasełek, pełnych ciepła i urzekającej symboliki, to jeden z najpiękniejszych elementów Bożego Narodzenia.

W tym roku w klimat świąt wprowadzili nas uczniowie klas 2 pod kierunkiem siostry Marty Olchawy i swoich wychowawczyń. Występom towarzyszyły efektowne stroje oraz zjawiskowa dekoracja. Chór szkolny, prowadzony przez panią Ewelinę Kurzysz, odśpiewał piękne kolędy i pastorałki, które wzbogaciły jasełka.

Po występie pan dyrektor Piotr Kopeć podziękował aktorom i złożył wszystkim serdeczne życzenia. Samorząd Uczniowski wręczył nauczycielom okolicznościowe kartki, a występujące dzieci otrzymały słodkie upominki.

To świąteczne spotkanie było też okazją do wręczenia nagród laureatom szkolnych konkursów - kaligraficznego i plastycznego na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Organizatorki tych konkursów: pani Karolina Siuta, pani Renata Bzdyk, pani Anna Kamińska, pani Małgorzata Ziółkowska i siostra Marta Olchawa zadbały o wspaniałe nagrody i wraz z panią wicedyrektor gratulowały wszystkim uczestnikom wiedzy i talentu.