Sukcesy uczniów w konkursach kuratoryjnych

W obecnym roku szkolnym nasi uczniowie wystartowali w większości konkursów organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Uczniowie brali udział w konkursach przedmiotowych: języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, chemii, biologii, geografii, historii, informatyki oraz w konkursie tematycznym biblijnym.

W kilku konkursach awansowali do etapu rejonowego i osiągnęli bardzo dobre wyniki: z języka angielskiego, geografii, matematyki, z języka niemieckiego i w konkursie biblijnym.

Cieszymy się, że do etapu wojewódzkiego awansowała Ola Łuc z kl. 8b, która uzyskała tytuł finalistki. Natomiast w konkursie biblijnym awans do etapu wojewódzkiego uzyskali: Zosia Sopiarz z kl. 5b i Filip Kocel z kl. 6b. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział, a nauczycielom za przygotowanie uczniów. Gratulujemy wyników!