Podsumowanie konkursu "Na tatrzańskim szlaku"

30 kwietnia odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Ekologiczno-Plastycznego klas I – III „Na tatrzańskim szlaku”. Wybór najlepszych prac był trudny, gdyż napłynęły 104 prace o wysokim poziomie artystycznym. Użycie różnorodnych technik plastycznych uwypukliło większą różnorodność w ujęciu tematu oraz podkreśliło indywidualny charakter prac.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i zachęcamy do dalszej twórczości!

Wyniki konkursu:
Nagrody specjalne: Olaf Rogus, Milena Kamińska, Aniela Biront, Alicja Wojtyła

Nagrody: Marcin Witek, Maria Kleszcz, Gabrysia Gąsienica, Hanna Stolarczyk, Piotr Binkowski, Helena Dziedzina, Julia Sołowińska, Hanna Rak, Antonina Ulman, Jakub Lipiński, Oliwier Cywiński, Liliana Hodorowicz, Amelia Włodarczyk, Alicja Antoszyk

Wyróżnienia: Ewa Komperda, Anastazja Oleś, Jakub Owca, Tymoteusz Ustupski, Oksana Melnykowa, Zuzanna Lalik, Zofia Gąsienica-Walczak, Zofia Rudek, Maja Suder, Michał Stoch, Martyna Maślarz, Stanisław Obuszyński, Emilia Górka, Mirella Mazurek, Krzysztof Obrochta, Szymon Tlałka, Maja Giertuga, Antoni Biront, Franciszek Fidelus.