Zło dobrem zwyciężaj

W czwartek 12.10. uczniowie klas 5 – 7 wzięli udział w koncercie profilaktycznym „Zło dobrem zwyciężaj” prowadzonym przez perkusistę, p. Wiesława Błaszkiewicza. Mistrz perkusji podczas koncertu uświadomił uczniom, jak bardzo zgubnym nałogiem jest picie alkoholu, palenie papierosów, branie narkotyków oraz sięganie po modne w ostatnich latach tzw. „dopalacze”. Sam niegdyś cudem wyszedł z nałogu narkotykowego, a kilka lat później pokonał chorobę nowotworową. Od kilkunastu lat edukuje młodych ludzi, jak ważne jest właściwe okazywanie swoich emocji, które sam wyraża poprzez muzykę. Podkreśla też bardzo mocno, iż sięganie po narkotyki, to podpisywanie wyroku śmierci.