"COOL_turalny Człowiek" - nagroda specjalna

W dniu dzisiejszym klasa 3c była na wycieczce na Kasprowym Wierchu. Była to nagroda specjalna (nagroda dla klasy za największą liczbę uczestników z kompletnymi kartami) zdobyta podczas zeszłorocznej edycji programu "COOL_turalny Człowiek". Wychowawczyni klasy pani Renata Bzdyk wybrała wycieczkę kolejką linową na Kasprowy Wierch. Wycieczkę prowadził przewodnik TPN-u pan Rafał Mikler.

Dzieci zdobyły wiele ciekawych informacji na temat: Tatrzańskiego Parku Narodowego (fauna i flora, rodzaje skał, porosty, nazwy szczytów górskich), kolejki linowej, historii Kuźnic. Towarzyszyła im przepiękna jesienna pogoda. To był bardzo udany dzień!

Przypominamy!

Program „COOL_turalny Człowiek” realizowany jest przez Urząd Miasta Zakopane przy współpracy z instytucjami i stowarzyszeniami z Zakopanego. Skierowany jest do dzieci i młodzieży uczęszczającej do zakopiańskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem jego uczestników jest udział w wydarzeniach kulturalnych i zbieranie potwierdzających go pieczątek (przedszkolaki i uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych zbierają 5 potwierdzeń, pozostali uczestnicy 10 potwierdzeń). Najaktywniejsi uczestnicy zdobywają atrakcyjne nagrody, w tym nagrodę główną np. laptop.