III Festyn Rodzinny z Jedynką

W piątek 1 czerwca 2018r. z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany w naszej szkole III Festyn Rodzinny z Jedynką. Pogoda trochę nam nie dopisała, za to dobre humory owszem. Zaprosiliśmy całą społeczność szkoły do radosnego świętowania.

Na starcie "Potyczek Rodzinnych z Jedynką" stanęło 21 drużyn rodzinnych. Wszyscy ukończyli zawody po przejściu ośmiu stanowisk, na których wykonywali różnorodne zadania.Oprócz tego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Były to: Jedynkowe Niespodzianki, występ laureatów Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, pokaz TOPR-u, zabawy chustą animacyjną, rysowanie na płóciennych poszewkach "Moja rodzina", malowanie twarzy oraz oczywiście bufet z pysznymi ciastami przygotowanymi przez rodziców. Podczas Festynu można było również zapoznać się z kosmetykami z "Mydlarni u Franciszka". Po pierwszej części zorganizowanej na terenie szkoły, udaliśmy się do Babcynej Jaty pod Lipkami na grilla.

Pomimo zmian organizacyjnych w ostatniej chwili, ze względu na pogodę, Festyn uważamy za udany.

Zdjęcia z Festynu znajdują się w GALERII.