Szkolny Konkurs Plastyczno-Ekologiczny - "W Tatrzańskim lesie"

Wyniki  Szkolnego  Konkursu Plastyczno-Ekologicznego

W tatrzańskim lesie, dla uczniów kl. 1 – 3 z Oddziałami Integracyjnymi.

Nagroda Specjalna:

Klasy I   - Dominika Pradela – 1b,

Klasy II  - Laura Krysińska – 2a,

Klasy III - Gloria Wojciechowska – 3b.

Nagrody:

Klasy I  - Marta Wojciechowska – 1a, Feliks Bałdyzer – 1b, Maja Wojtaś – 1b, Stanisław Fryźlewicz – 1b, Filip Kocel – 1b.

Klasy II  - Maria Bonczyk – 2a, Michał Zagórski – 2a, Antonina Łazarczyk – 2a, Hubert Schwenk – 2a, Oliwia Wachowicz – 2b.

Klasy III - Aleksandra Andrejko  – 3a, Klemens Etynkowski  – 3a, Mateusz Karpiel – 3a, Marika Ostapowska  – 3b, Nadia Gryniewicz – 3b, Magdalena Kołaciak – 3b.

Wyróżnienia:

Klasy I  - Alicja Beck – 1a, Wojciech Matusik – 1a, Jakub Matyja – 1a, Hanna Brońska – 1b, Natalia Wojtyłko – 1b, Franciszek Elantkowski – 1b.

Klasy II - Sylwia Jajek – 2a, Helena Jaszczyk – 2a, Paulina Skóra – 2a, Maria Martyniak – 2a, Hubert Wydra – 2a, Laura Michalec – 2b.

Klasy III - Samira Abubakar – 3a, Franciszek Kukuc – 3a, Kacper Czajka – 3a, Sonia Boczkowska – 3b, Jan Turski – 3b.

Prace oceniła Komisja w składzie:

Przewodnicząca: Anna Kamińska

Członkowie: Renata Bzdyk, Sylwia Bednarska, Barbara Franczyk-Leja, Małgorzata Grzesiak, Maria Pająk, Monika Rabiasz-Rajca.