Konkurs na najpiękniejszą szopkę

Po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ – „Do szopy hej pasterze!”.  W konkursie uczestniczyły dzieci  klas I - III. Na konkurs wpłynęły  32 szopki, które stworzyły ciekawą i oglądaną przez dzieci i dorosłych  wystawę. Jest nam  miło, że wciąż jesteśmy zaskakiwani nowymi pomysłami, ciekawymi technikami, starannością wykonania, inwencją twórczą autorów tych dzieł. Szopki zostały wykonane z ciekawych materiałów takich jak: piernik, drewno, tektura, styropian, włóczki  itp.

W najbliższym czasie autorzy szopek otrzymają nagrody. Organizatorkami konkursu są Anna Zając i Małgorzata Ziółkowska.