Awans uczniów do etapów rejonowych w konkursach przedmiotowych

Nasi uczniowie brali udział w tym roku w większości konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty, a w kilku uzyskali bardzo dobre wyniki i awans do kolejnego etapu.

W konkursie języka angielskiego awans uzyskali: Filip Lutoborski, Aleksandra Łuc, Amelia Siemaszko i Maja Rodowicz.

Z geografii do etapu rejonowego awansowali: Julian Fidelus i Szymon Wenclewski.

Z języka niemieckiego awansowała Anna Długosz, a z matematyki Franciszek Elantkowski.

Mamy także informacje o bardzo dobrych wynikach w konkursie tematycznym biblijnym, które uzyskali: Zofia Sopiarz, Filip Kocel, Franciszek Elantkowski, Julia Mróz, Aleksandra Hoc, Martyna Bachleda i Dominika Pradela.

Gratulujemy wysokich wyników uczniom i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie!