Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 275

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 297

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 306
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem -

2014-11-21

Dzień Pluszowego Misia

W dniu dzisiejszym misie, miśki i misiaczki oraz inne pluszaczki zawitały do naszej szkoły. Było kolorowo i bajkowo.

Dzieci z klas I - III zapoznały się z historią tego międzynarodowego święta. Potem każda klasa oglądała wystawę kolekcji pluszowych misiów jaką zgromadziła Patrycja Soroczyńska z klasy IIb. Dzieci zapoznały się również z informacjami o niedźwiedziu brunatnym, mieszkańcu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ponadto uczniowie klas pierwszych wysłuchali fragmentu misiowej książeczki przeczytanej przez Panią Dyrektor Grażynę Karpiel oraz udali się po raz pierwszy do biblioteki, gdzie obejrzeli wystawę książek o tematyce misiowej oraz zostali pasowani na czytelników. Wszyscy wypożyczyli swoje pierwsze książki. Na pamiątkę dzieci otrzymały misiowe zakładki do książek. Po zajęciach lekcyjnych dzieci oglądały w świetlicy film o misiu oraz pięknie kolorowały różne misiowe kolorowanki.

To był bardzo przyjemny dzień!