Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 275

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 297

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 306
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem -

Sukces duży i jeszcze większy :)

Znamy wyniki kwalifikacji do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Wystartuje w nim dwójka naszych uczniów : Zofia Elantkowska z 6a i Adam Motyka z 5b ! Gratulujemy i życzymy równie dobrego wyniku. Z pozostałych zakopiańskich szkół jeszcze SP 2 i SP 3 mają po jednym uczniu na tym etapie konkursu. Tak więc w tym roku reprezentacja Zakopanego wygląda okazalej, niż w poprzednim (1 uczeń z SP 2). Niestety, w dwóch pozostałych konkursach przedmiotowych - humanistycznym i języka angielskiego - nie ma naszych uczniów w etapie rejonowym. Nieco lepiej jest w przypadku konkursów tematycznych : w konkursie biblijnym wystartuje Joanna Kamińśka z 5b, a w konkursie historycznym duże szanse na awans do etapu rejonowego ma dwójka uczniów : Aleksandra Kozak i Paweł Kowalczyk. Trzymamy kciuki !