Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 275

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 297

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 306
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem -

„Bliżej Tatr”

18 września w Ośrodku Edukacji TPN odbyło się podsumowanie ubiegłorocznych konkursów zorganizowanych przez TPN w ramach zajęć programu edukacyjnego "Bliżej Tatr" dla uczniów klas I, IV i V szkół podstawowych z gmin, na terenie których położony jest Park. Liczna grupa uczniów naszej szkoły została nagrodzona.

Klasy czwarte wykonywały pracę związaną z wycieczką do Doliny Białego. Tutaj jedyną naszą laureatką jest Lidia Leja (I miejsce).

Konkurs dla klas piątych tematycznie był związany z wycieczką do Kuźnic i na Kalatówki. Zadaniem uczniów było wykonanie krzyżówki lub rebusu na powyższy temat. Pierwsze miejsca zajęli Paulina Niklińska i Piotr Szeliga. Drugie miejsca przypadły Julii Chowańskiej,  Patrycji Styrczuli oraz Wiktorii Krysińskiej. Za trzecie miejsce nagrody otrzymały Weronika Orłów, Karolina Sutor, Karolina Matusik i Hanna Wróbel.

Z klas najmłodszych nagrody otrzymali:

Ida Latawiec, Franciszek Chorążewski, Iwona Kamińska, Patryk Wydra i Julia Chrzanowska za miejsca pierwsze, Dawid Pabis za II miejsce oraz Agata Kwarciak za miejsce III. Na wyróżnienia zasłużyli: Jakub Bąk, Julia Małeta, Paulina Michalec, Wiktoria Stopka i Mateusz Witek.

Część osób odebrała swoje nagrody na apelu w dniu 14 października.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!