Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 275

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 297

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sp1zakopane/ftp/article.php on line 306
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem -

Święto Niepodległości

W poniedziałek i wtorek odbyły się uroczyste apele z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Pierwszy, dla klas 4-6, przygotowali p. Krzysztof Przywoźny i p. Magdalena Mierczak. Był to koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego. Śpiewano również podczas drugiego apelu - dla klas 1-3 : na tle oryginalnej dekoracji przygotowanej przez p. Małgorzatę Ziółkowską, wystąpili uczniowie klas trzecich, a całość była ilustrowana pokazem slajdów historycznych, przygotowanych przez p. Teresę Korczak.

Natomiast w środę poczet sztandarowy szkoły oraz delegacja nauczycieli i uczniów wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.